Atelier Fryzjerskie Paweł Stelmach
Paweł Stelmach - Fryzjer Tarnów

Umów się telefonicznie:

Telefon+48 790 663 017

ZAREZERWUJ ONLINE

Tarnów
ul. Krakowska 35, I Piętro

Ekipa Atelier


Blue Stylist - Twórca Atelier, Lider zespołu, odpowiedzialny za każdego klienta, oraz pracownika.

Platinium Stylist - Największe doświadczenie w Atelier, Kreatywny pracownik, uczestniczący w sesjach zdjęciowych i eventach, Koordynuje pracę młodszych stylistów.

Gold Stylist - Doświadczony pracownik, uczestnik wielu szkoleń, pracujący zarówno w salonie jak i na dojazd przy ślubach.

Black Stylist - Asystent, wykonujący stylizacje i wykończenia fryzur w salonie. Odpowiedzialny za pielęgnacje Olaplex i zabiegi keratynowe.

Red Stylist - Uczeń, nadzieja na stylistę Atelier. Zaangażowany w rozwój firmy. Dbający o każdy najmniejszy detal w salonie.


pawel-stelmach-tarnow.jpg

Paweł Stelmach - Blue Stylist

Charyzmatyczny, pełen pozytywnej energii twórca Atelier. Podchodzi indywidualnie i z wielką pasją do swojej pracy. Fryzjerstwo to jego styl życia. Strzyżenia męskie są jego konikiem. Lubi ostre cięcia jak i subtelne fryzury. Perfekcjonista. Swoim podejściem oraz usługą sprawia że klientka czuję się zawsze wyjątkowo. Specjalizuję się również w strzyżeniach damskich, oraz koloryzacjach. Uwielbia naturalny efekt w słonecznych pojaśnieniach. To człowiek z wielkim poczuciem humoru!


adrian-ciecko.jpg

Adrian Ciećko - Platinium Stylist

Zajrzyj do świata Adriana, to miejsce nie ograniczonych pomysłów. Niesamowicie pozytywna osoba, takiego charakteru potrzebował Atelier. Kolorysta, fachowiec w tej dziedzinie. Gość od zadań specjalnych. Odważnie stawia czoła postawionym mu wymaganiom. Uczestnik szkoleń przeprowadzanych przez doświadczonych Włochów.


paulina-janus.jpg

Paulina Januś - Platinium Stylist

Dokładna i precyzyjna, to tylko dwie z wielu zalet Pauliny. Jej specjalizacją są koloryzacje. Zaczynając od jednolitych, jednowymiarowych kolorów, przez delikatne, naturalne pojaśnienia, kończąc na całościowych zmianach i metamorfozach! Uzupełnia to dobrą pielęgnacją i zmysłową stylizacją. Jej zaangażowanie w pracę jest godne pochwały!


dawidgomularz.jpg

Dawid Gomularz - Gold Stylist

Technik strzyżeń, kreator męskiego i damskiego wizerunku. Niezwykle kontaktowy. Kilka lat temu pracował z Pawłem, teraz znów ich drogi się zeszły. Szkolony w Akademiach Babicz oraz Maniewski. Dawid to świeżość i nowa siła Atelier!


juliagolec.jpg

Julia Golec - Black Stylist

Asystent. Pomysłowo wykańcza fryzury w salonie. Zadaniem Julii jest dbać o najmniejsze szczegóły przy pracy. Bardzo pomocna i gotowa stawiać się do dyspozycji.


paulinaaugustynska.jpg

Paulina Augustyńska - Black Stylist

Asystent. Czerpie dużo radości przy pomocy w koloryzacji. Przyszła stylistka czesań i upięć. Ambitna, stale dbająca o swój rozwój!


person.jpg

Natalia Curyło - Red Stylist

Uczeń. Nadzieja na stylistę Atelier. Spokojna i przykładna.

 


patrycjalatawska.jpg

Patrycja Latawska- Black Stylist

Asystent - Patrycja jest pewna siebie, odważna i nie zwykle ambitna. W Atelier odpowiedzialna jest za fryzury okolicznościowe
i pielęgnacje. Cierpliwie szlifuję sztukę strzyżenia.


jakub-stefanczyk.jpg

Jakub Stefańczyk - Red Stylist

Uczeń. Nadzieja na stylistę Atelier. Fryzjerstwo będzie jego życiową drogą!

 


ewamatoga.jpg

Ewa Matoga - Recepcja / Manager

To po porostu Ewcia! Dba o porządek w Atelier, oraz pilnuję by niczego Ci nie brakowało. Idealnie wywiązuję się ze swoich zadań!

 


Poznaj prawdziwy świat fryzjerstwa w Atelier Fryzjerskie Paweł Stelmach! Jeśli poszukujesz nowych wyzwań
i chcesz tworzyć wspaniałą historię z niesamowitymi ludźmi to zapraszamy właśnie Ciebie!

Chcesz osiągnąć naprawdę wiele? Szukamy fryzjerów i asystentów którzy pragną dzielić się z nami pasją którą żyjemy. Szkolimy się z najlepszymi i wytyczamy sobie to coraz wyższe cele.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z fryzjerstwem, lub pracujesz, lecz nie czujesz się pewnie, ale chcesz się szkolić, by być lepszym to skontaktuj się z nami. Twoja kariera szybko może się zmienić!